A Pártus Birodalom

Ez a birodalom az ókor második legnagyobb birodalma volt. Most csak azért a Pártusokkal folytatom, mert Ők voltak azok, akik közt testet öltött maga a Teremtő Isten. Szeretném, ha tudnád, hogy Őrá sosem hatott az anyagi világ. Mindig csak az történhetett meg, amit Ő akart. Bár a zsidó nép között levő gyilkosok keresztre feszítették, de azért azt tudod, hogy nem halt meg. Azt is tudod, hogy úgymond feltámadt. Te viszont tudd, hogy nem feltámadt, hanem meg sem halt. Ez a rész most nehéz lesz Neked. Azért mondom csak el, hogy az Igazat tudd. Istent sosem lehet megölni. Gondolj csak bele, ha megölöd az életet, mi történik az anyagi világgal? Összeomlik mégpedig azért, mert a személytelenségben, ami nem mást jelent, mint a tárgyakat, köveket, nem bírnak élettel. Élet csak abban van, amiben van lélek. Tehát ha megtudták volna ölni, akkor sem a ,,gyilkosai” sem a többiek nem lehetnénk itt. Azonban azt is tudnod kell, hogy amit most közlök, semmi esetre sem lehet gyilkosainak felmentése, mégpedig azért, mert ők valóban meg akarták ölni és mindenki el is hitte. Mégpedig azért, mert az embereket sosem tanították ezekre a dolgokra. Az igazság az, hogy mindenki Isten gyermeke, de az, hogy hol ölt testet, kik között, az nem mindegy. Ő úgymond oda születik le, ahol tisztaság, becsület és szeretet uralkodik. - Csak a szeretetet ismeri el. - Akkoriban pedig nem azt a népcsoportot tisztelte meg, akik úgy cselekedtek Vele szemben, ahogy azt tették. Igen, mi Magyarok vagyunk az a NÉP, az a FAJ, aki Őt mindig is a legjobban szerette. Ezért öltött hát akkoriban közöttünk testet. Természetesen romolhatatlan testben nyilvánult meg, melyre az anyagi világ nem képes semmilyen hatást gyakorolni. Te egy olyan emberi testben vagy, amiben egyszerre ketten éltek Ő és Te. Ezért aztán sosincs előle elrejtve semmi. Mindig minden lát, pontosan tudja gondolataid is. Ma is él. Ugyanúgy, mint akkor. Szerinted mit érez most? Ezt csak úgy kérdezem. A mi népünket tisztelte meg azzal, hogy közöttünk öltött testet.

Az előbb említettem nem egyszerű a helyzeted, mégpedig azért, mert ez is egy olyan dolog, amit mindig eltitkoltak előled. Igen, Te Jézus népéhez tartozol. Mit tartozol, Te az Ö gyermeke vagy. Az Ő családjának tagja vagy. Ha ez sem ad Neked erőt, akkor semmi. Ne merészelj hitetlen lenni! ÉBREDJ FEL! Ne okozz fájdalmat a Szeretetnek. Ha igen, akkor megérdemled, hogy elpusztulj!