Ébredj Magyar!

www.saibaba.hu www.sandrajana.hu www.azigazijezus.hu

"Ébredj magyar, mert ha most nem ébredsz, többé nem lesz ébredésed."

Ezek most csak szavaknak tűnnek de ezeket a szavakat tartalommal kell megtölteni. Ezért aztán szükségünk van az ősök megismerésére is. Nem csak a neveik, hanem cselekedeteik, tetteik vonatkozásában is. Ők voltak azok, akik szolga földben nem nyughattak és azt mondta közülük egy hatalmas géniuszunk, hogy "fényesebb a láncnál, a kard, az díszítse a magyart."

Mi most ebben a pillanatban ne a fizikai, hanem a szellemi kardot szerezzük vissza. Amennyiben ezt megoldottuk, vele együtt visszakapjuk a Magyarok Istenét is, akivel aztán biztosan visszaszerezzük régi hírnevünket. Nem tudom tudja e mindenki, hogy hány néven említenek minket a régi írások. Én személyesen vállalom, hogy a hiteles történelmi dokumentumok feltárásával is erőt és hitet adok minden ránk nyitott testvérünknek.

Mi hozzásegítünk ahhoz, hogy „MEGVÁLTSD MAGAD” nem mások vére, hanem a TUDÁS ÁLTAL. Azt akarjuk, hogy ne lehessen Téged megvenni, ne legyen Neked ÁRAD, ne tegyél meg semmi olyat, amit lelkiismereted nem enged.

Sorselemző

Légy győzedelmes, erős, szilárd, megingathatatlan!